Novinky / Hlavní stránkaKatalog produktů / e-shopFórum o produktech firmy SteinbergFórum o produktech firmy Avid/DigidesignSvětelná signalizace nahrávání a timecode displeje

AVID Support Plan - změny od r. 2020

TC02

4486,- Kč
4985,- Kč

Spolupracujeme:

Server o hudbe a zpracování zvuku

Neve: 8816

Zvuk značky Neve je mezi audio inženýry a techniky zárukou nejvyšší kvality. Především pro nejnáročnější studiové úkony, jako je nahrávání velkých synfonických orchestrů, post produkčních nebo masteringových úprav, je Analogue Summing Amplifier skutečně odpovídajícím zařízením. I při nahrávání rockových bicích nebo jednotlivých hlasů lze přes 8816 dosáhnot naprosté čistoty záznamu. Dostupnost není nyní překážkou, protože výrazné zlevnění celé řady Neve produktů umožní rozšíření i do běžných nahrávacích studií nebo k digitálním DAW stanicím.

Šestnáct vstupů má ovládání úrovně, panorámy a cue. Není zde jen těchto 16 vstupů, mužete podle potřeby kaskádovitě propojit další jednotky dohromady. Jsou zde použity klasické Neve transformátory. Inzerty (pre-fade) pro plnou kontrolu signálu lze přepínat mezi normálním inzertem a "mastering" inzertem, kterým lze nastavovat rozdílový nebo sloučený režim s ovládáním šířky stereo báze.

Digitální výstup je volitelný (není v této verzi zabudován) a konvertuje analogový signál do jakékoliv frekvence až do 192kHz.

Přejíz na položku v katalogu

Vložil HS, St, 2006-08-30 12:53