Novinky / Hlavní stránkaKatalog produktů / e-shopFórum o produktech firmy SteinbergFórum o produktech firmy AvidSvětelná signalizace nahrávání a timecode displeje

Pouze pronájem Waves plugins už neplatí !

Subsequent 25 SR Series Case

6776,- Kč
7199,- Kč

Spolupracujeme:

Server o hudbe a zpracování zvuku

CUBASE 10

• VARIAUDIO 3:
Kvalita, workflow a použitelnost - každý aspekt VariAudio byl zdokonalen a rozšířen o kreativnější nástroje. Inteligentní ovládací prvky výrazně urychlují pracovní postup tím, že umožňují přímé ovládání všech parametrů v každém segmentu. Můžete upravovat úroveň mikrostop pro hladké posuny a přechody, nastavit posun tvarování pro dokonalé přirozené tóny, drasticky přeměnit vaše nahrávky s extrémními korekcemi tónu a vše mezi tím.

• AUDIO ALIGNMENT: SYNCING YOUR SOUND:
Zdvojnásobení hlasových vokálů a ukládání více nahrávek je běžnou technikou v hudební produkci, ale přizpůsobení načasování jednotlivých nahrávek na hlavní vokální skladbu může být časově náročným úkolem. Nový nástroj pro sladění zvuku umožňuje synchronizovat nahromaděné hlasové a jiné nahrávky v libovolném okamžiku, snadno se hodí pro více skladeb současně na určenou referenční stopu, přičemž časování bude automaticky korigováno. Zarovnání zvuku usnadňuje nahrávání záznamů rychle, snadno a efektivně.

• NOVÝ CHANNEL STRIP:
Nejdůležitější prvek míchání mnoha zvukových mistrů a inženýrů. Přepracovaný Channel Strip v Cubase 10 výrazně rozšiřuje funkčnost a použitelnost svých modulů. Nové měřicí prvky nabízejí přímou vizuální zpětnou vazbu pro každý z modulů a detailní zobrazení kompresorů umožňuje další vyladění s dalšími ovládacími prvky.

• GROOVE AGENT SE 5:
Aplikace Groove Agent SE 5 přináší zcela nový kreativní zážitek. Gigabajty nových akustických i elektrických bicí zvuků s intuitivním a přizpůsobitelným rozhraním. 20 nových sestav Beat Agent pro elektronické produkce, nastavení směrování jedním tlačítkem.

• MIXCONSOLE SNAPSHOTS: IMMEDIATE STORE AND RECALL:
Vytvořte alternativní mixy pro váš projekt a porovnejte výsledky během několika sekund díky MixConsole Snapshots. Toto funkce vám umožní pohodlně uložit aktuální mix přímo ve složce MixConsole. Ke každému uložení můžete přidat poznámky, vyvolat pouze nastavení EQ nebo dokonce vyvolat pouze nastavení jednotlivých stop. MixConsole Snapshots zásadně změní a zlepší způsob mixáže.

• INSPIRING SOUNDS AND GREAT-SOUNDING LOOPS:
Cubase 10 nabízí 5 GB nových zvuků a smyček, které produkují nejznámější producenti v různých žánrech. Mužete zde např. nalézt výborné nápady z oblasti Analog Techno, Hip Hopu nebo mnoho experimentálních zvuků.

• MPE SUPPORTS MULTIDIMENSIONAL CONTROLLERS:
MIDI Polyphonic Expression (MPE) je nyní oficiálně v Cubase 10. Nejběžnější MPE kontolery jsou automaticky detekovány a nastaveny s pohodlným přiřazením jakéhokoliv parametru přístroje. K dispozici jsou knihovny výhradně navržených předvoleb MPE připravených pro Retrolog a Padshop.

• STEINBERG VIRTUAL REALITY PRODUCTION SUITE FOR CUBASE:
Steinberg Virtual Reality je společný termín pro iniciativu společnosti Steinberg VR a přináší vám profesionální a zároveň snadno ovladatelné nástroje pro tvorbu obsahu virtuální reality - od záznamu zvuku až po konečné mixování. VR výrobní sada obsahuje řadu plug-inů a
bezproblémově integrované funkce, jako např. sběrnice Ambisonics, konektor HMD, plně integrované zařízení Binauralizer a VR, které jsou součástí VST Multipanner.

Vložil jj, Čt, 2018-11-15 16:19